1 | Jeugdtoernooikalender Noord-Nederland 2022-2023 | ||||
---|---|---|---|---|---|
2 | Bekijken in spreadsheet | ||||
3 | NOSBO-agenda voor meer info en inschrijven | ||||
4 | Wijzigingen voorbehouden / de agenda op de NOSBO-site is leidend en gaat dus voor op onderstaand overzicht | ||||
5 | Ontbreekt er een schaakactiviteit? Geef het graag door aan Martijn Hardeman: jeugdzaken@nosbo.nl / 06-179 179 81. | ||||
6 | |||||
7 | Toernooi | Locatie | Datum | Uiterste data, vakanties | |
8 | ONJK | Borne | 8-13 augustus 2022 | ||
9 | zondag 28 augustus 2022 | einde schoolvak noord | |||
10 | zaterdag 3 september 2022 | ||||
11 | zondag 4 september 2022 | ||||
12 | KNSB-Jeugdclubcompetitie 1, AC+E | zaterdag 10 september 2022 | |||
13 | zondag 11 september 2022 | ||||
14 | KNSB-competitie 1 | zaterdag 17 september 2022 | |||
15 | zondag 18 september 2022 | ||||
16 | GP Ten Boer / Kwalificatie 1 NK ABC | Ten Boer | zaterdag 24 september 2022 | ||
17 | Kwalificatie 1 NK ABC | zondag 25 september 2022 | |||
18 | Halve NK-finale D-teams, Hoogkerk / KNSB-JCC 2, ACD | Hoogkerk | zaterdag 1 oktober 2022 | ||
19 | zondag 2 oktober 2022 | ||||
20 | Jeugdschaaktoernooi Aurich / KNSB-competitie 2 | Aurich | zaterdag 8 oktober 2022 | ||
21 | zondag 9 oktober 2022 | ||||
22 | GP Buitenpost Hoogeveen Open start | Buitenpost Hoogeveen | zaterdag 15 oktober 2022 | start schoolvak noord | |
23 | NK snelschaken t/m 20 jaar | Harmelen | zondag 16 oktober 2022 | Informatie en inschrijven | |
24 | zaterdag 22 oktober 2022 | start schoolvak midden/zuid | |||
25 | Hoogeveen Open, einde | Hoogeveen | zondag 23 oktober 2022 | einde schoolvak noord | |
26 | Hutton | LeiSB | zaterdag 29 oktober 2022 | ||
27 | zondag 30 oktober 2022 | einde schoolvak midden/zuid | |||
28 | NK schoolschaken VO, Kwalificatie 1 | online | vrijdag 4 november 2022 | ||
29 | GP Schiermonnikoog / KNSB-competitie 3 | Schiermonnikoog | zaterdag 5 november 2022 | ||
30 | zondag 6 november 2022 | ||||
31 | KNSB-Jeugdclubcompetitie 3, ACD | zaterdag 12 november 2022 | |||
32 | zondag 13 november 2022 | ||||
33 | NK schoolschaken VO, Kwalificatie 2 | online | vrijdag 18 november 2022 | ||
34 | Kwalificatie 2 NK ABC | zaterdag 19 november 2022 | |||
35 | Kwalificatie 2 NK ABC | zondag 20 november 2022 | |||
36 | KNSB-competitie 4 | zaterdag 26 november 2022 | |||
37 | zondag 27 november 2022 | ||||
38 | NK schoolschaken VO, Kwalificatie 3 | online | vrijdag 2 december 2022 | ||
39 | Schaak-Off finale | zaterdag 3 december 2022 | |||
40 | zondag 4 december 2022 | ||||
41 | Schoolschaak Christmas Cup, kwalificaties | online | 6-9 december 2022 | ||
42 | NK-finale D-teams, Hoogkerk/ KNSB-JCC 4, ACD | Hoogkerk / div. | zaterdag 10 december 2022 | ||
43 | zondag 11 december 2022 | ||||
44 | Schoolschaak Christmas Cup, finale | online | woensdag 14 december 2022 | ||
45 | GP Sint Jabik / KNSB-competitie 5 | Sint Jabik | zaterdag 17 december 2022 | ||
46 | zondag 18 december 2022 | ||||
47 | Festival Groningen | Groningen | 21-30 dec 2022 | ||
48 | zaterdag 24 december 2022 | start schoolvak Noord/zuid/midden | |||
49 | zondag 25 december 2022 | 1e kerstdag | |||
50 | maandag 26 december 2022 | 2e kerstdag | |||
51 | Kwalificatie 3 NK ABC | 27-28 december 2022 | |||
52 | GP Chessfestival Groningen | Groningen | woensdag 28 december 2022 | ||
53 | zaterdag 31 december 2022 | ||||
54 | zondag 1 januari 2023 | nieuwjaarsdag | |||
55 | GP Dokkum | Dokkum | zaterdag 7 januari 2023 | ||
56 | zondag 8 januari 2023 | einde schoolvak Noord/zuid/midden | |||
57 | PJK-D NOSBO | Hoogkerk | zaterdag 14 januari 2023 | ||
58 | zondag 15 januari 2023 | ||||
59 | NK VO | on tour | donderdag 19 januari 2023 | ||
60 | GP Bolsward | Bolsward | zaterdag 21 januari 2023 | * | |
61 | zondag 22 januari 2023 | ||||
62 | GP Henny Collignon (ovb) | Leeuwarden | zaterdag 28 januari 2023 | * Extra feestelijke GP, omdat Philidor 175 jaar bestaat | |
63 | zondag 29 januari 2023 | ||||
64 | Paardensprong-toernooi | Haren | zaterdag 4 februari 2023 | * | |
65 | zondag 5 februari 2023 | ||||
66 | KNSB-competitie 6 | zaterdag 11 februari 2023 | |||
67 | PJK-E NOSBO | Hoogkerk | zondag 12 februari 2023 | ||
68 | Kwalificatie 4 NK-ABC + PJK ABC NOSBO | Hoogkerk | zaterdag 18 februari 2023 | start schoolvak zuid | |
69 | Kwalificatie 4 NK-ABC + PJK ABC NOSBO | Hoogkerk | zondag 19 februari 2023 | ||
70 | Basisschoolkampioenschap Emmen | Emmen | zaterdag 25 februari 2023 | start schoolvak midden/noord | nieuw |
71 | zondag 26 februari 2023 | einde schoolvak zuid | |||
72 | GP Emmen | zaterdag 4 maart 2023 | vakantie | nieuw | |
73 | zondag 5 maart 2023 | einde schoolvak midden/noord | |||
74 | maandag 6 maart 2023 | uiterste datum aanmelden NJK C tm E | |||
75 | KNSB-competitie 7 | zaterdag 11 maart 2023 | |||
76 | zondag 12 maart 2023 | ||||
77 | JCC-ABC + JCC-E NOSBO/FSB | Hoogkerk | zaterdag 18 maart 2023 | ||
78 | zondag 19 maart 2023 | ||||
79 | Halve finale BSK | N.t.b. | zaterdag 25 maart 2023 | * | |
80 | zondag 26 maart 2023 | ||||
81 | KNSB-competitie 8 | zaterdag 1 april 2023 | |||
82 | zondag 2 april 2023 | ||||
83 | Nederlandse Jeugdkampioenschappen (E-categorie) | Waalwijk | 7-8 april 2023 | ||
84 | NK E / GP Schaakwoude | Waalwijk / Damwoude | zaterdag 8 april 2023 | Paasweekend | |
85 | zondag 9 april 2023 | 1e Paasdag | |||
86 | maandag 10 april 2023 | 2e paasdag | |||
87 | Finale BSK | Hoogkerk | zaterdag 15 april 2023 | ||
88 | zondag 16 april 2023 | ||||
89 | KNSB-competitie 9 | zaterdag 22 april 2023 | |||
90 | zondag 23 april 2023 | ||||
91 | dinsdag 25 april 2023 | uiterste datum aanmelding NK BO Algemeen + NK 345 | |||
92 | donderdag 27 april 2023 | Koningsdag | |||
93 | (vakantie) | zaterdag 29 april 2023 | start schoolvak allen | ||
94 | Nederlandse Jeugdkampioenschappen (A, B en C) | zondag 30 april 2023 | |||
95 | Nederlandse Jeugdkampioenschappen (A, B en C) | Almelo | 30 april - 6 mei 2023 | ||
96 | Nederlandse Jeugdkampioenschappen (A, B en C) / vakantie | zaterdag 6 mei 2023 | vakantie | ||
97 | zondag 7 mei 2023 | ||||
98 | PJK FGH NOSBO + JCC-D NOSBO/FSB | Hoogkerk | zaterdag 13 mei 2023 | ||
99 | zondag 14 mei 2023 | ||||
100 | maandag 15 mei 2023 | uiterste datum aanmelding NK FGH | |||
101 | Nederlandse Jeugdkampioenschappen (D-categorie) | Rijswijk | 18-20 mei 2023 | Hemelvaart | |
102 | Jubileumtoernooi KNSB 150 jaar / NK-D Rijswijk | zaterdag 20 mei 2023 | Hemelvaartsweekend | ||
103 | zondag 21 mei 2023 | Hemelvaartsweekend | |||
104 | maandag 22 mei 2023 | ||||
105 | Nationale Schoolschaakdag KNSB 150 jaar | divers + online | dinsdag 23 mei 2023 | ||
106 | NK 345 Online KNSB 150 jaar | Tornelo | woensdag 24 mei 2023 | ||
107 | NK 678 Online KNSB 150 jaar | Tornelo | donderdag 25 mei 2023 | ||
108 | NK VO Online KNSB 150 jaar | Tornelo | vrijdag 26 mei 2023 | ||
109 | Open Noord-Nederlands Jeugdkampioenschap (ovb) | Hoogkerk? (ovb) | zaterdag 27 mei 2023 | Pinksteren, Limburgs Open | |
110 | zondag 28 mei 2023 | Pinksteren | |||
111 | NK voor schoolteams BO algemeen, 1e speeldag | zaterdag 3 juni 2023 | |||
112 | zondag 4 juni 2023 | ||||
113 | NK voor schoolteams BO algemeen, 2e speeldag | zaterdag 10 juni 2023 | |||
114 | Stappenkampioenschap of afsluitend GP | Hoogkerk | zondag 11 juni 2023 | ||
115 | donderdag 15 juni 2023 | uiterste datum aanmelding JCC A, C, D en E | |||
116 | Nationale Pupillendag (F t/m H) | Spijkenisse | zaterdag 17 juni 2023 | ||
117 | zondag 18 juni 2023 | ||||
118 | NK 345 (NK voor schoolteams BO middenbouw finale) | zaterdag 24 juni 2023 | |||
119 | zondag 25 juni 2023 | ||||
120 | zaterdag 1 juli 2023 | ||||
121 | zaterdag 8 juli 2023 | start schoolvak midden | |||
122 | |||||
123 | |||||
124 | * Dorpshuis niet beschikbaar | ||||
125 | |||||
126 | |||||
127 | |||||
128 | |||||
129 | |||||
130 | |||||
131 | |||||
132 | |||||
133 | |||||
134 | |||||
135 | |||||
136 | |||||
137 | |||||
138 | |||||
139 | |||||
140 | |||||
141 | |||||
142 | |||||
143 | |||||
144 | |||||
145 | |||||
146 | |||||
147 | |||||
148 | |||||
149 | |||||
150 | |||||
151 | |||||
152 | |||||
153 | |||||
154 | |||||
155 | |||||
156 | |||||
157 |